Sąd Okręgowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

879
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
V Ca 666/23 2024-04-24
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 139/24 2024-04-24
13:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Mądry Paweł
II Ko 62/24 2024-04-24
12:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 22/24 2024-04-24
14:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1021/23 2024-04-24
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 61/24 2024-04-24
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kow 472/24 2024-04-24
10:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 989/23 2024-04-24
14:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 563/23 2024-04-24
14:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1705/23 2024-04-24
10:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1739/23 2024-04-24
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I Ns 260/23 2024-04-24
11:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 80/24 2024-04-24
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1892/23 2024-04-24
11:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 324/24 2024-04-24
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 1043/23 2024-04-24
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata,Pasikowska Agnieszka,Przeworski Michał
II Kow 484/24 2024-04-24
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 40/24 2024-04-24
12:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 23/24 2024-04-24
13:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 80/24 2024-04-24
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kop 7/24 2024-04-24
10:00
I II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 72/24 2024-04-24
11:50
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
I Ns 204/23 2024-04-24
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 789/23 2024-04-24
09:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 899/23 2024-04-24
11:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
I Ns 227/23 2024-04-24
09:20
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kow 556/24 2024-04-24
08:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 439/24 2024-04-24
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1023/18 2024-04-24
12:00
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Ko2 62/24 2024-04-24
12:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 167/24 2024-04-24
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Jaszczuk Grażyna,Michalak Wojciech
IV U 791/23 2024-04-24
10:45
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 372/24 2024-04-24
09:40
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 417/24 2024-04-24
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 3/24 2024-04-24
14:40
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 365/24 2024-04-24
09:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 72/24 2024-04-24
11:50
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II K 167/24 2024-04-24
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Jaszczuk Grażyna,Michalak Wojciech
II Kp 379/24 2024-04-24
12:30
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 139/24 2024-04-24
13:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Mądry Paweł
II Kow 425/24 2024-04-24
09:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 108/24 2024-04-24
10:15
II II Wydział Karny Troć Karol
I Ns 148/23 2024-04-24
14:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 113/23 2024-04-24
15:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 104/24 2024-04-24
13:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Mądry Paweł
I Ns 240/23 2024-04-24
13:10
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 258/23 2024-04-24
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 58/23 2024-04-24
13:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 475/24 2024-04-24
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 375/24 2024-04-24
11:45
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kz 154/24 2024-04-24
09:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 31/24 2024-04-24
09:40
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 676/23 2024-04-24
10:15
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kp 373/24 2024-04-24
11:30
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kp 370/24 2024-04-24
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I Ns 39/24 2024-04-24
12:10
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 60/23 2024-04-24
14:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 899/23 2024-04-24
11:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
I C 1801/23 2024-04-24
09:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 85/24 2024-04-24
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Troć Karol
I Ns 223/23 2024-04-24
10:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 44/24 2024-04-24
12:50
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I Ns 253/23 2024-04-24
11:10
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
V Ca 39/24 2024-04-24
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 52/23 2024-04-24
13:45
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I Ns 16/24 2024-04-24
08:45
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kow 319/24 2024-04-24
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 242/23 2024-04-24
14:10
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 194/23 2024-04-24
11:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kow 320/24 2024-04-24
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 104/24 2024-04-24
13:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Mądry Paweł
II Kp 369/24 2024-04-24
11:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 85/24 2024-04-24
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Troć Karol
I C 727/22 2024-04-24
13:20
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kow 170/24 2024-04-24
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
V Ca 391/23 2024-04-24
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II Ka 108/24 2024-04-24
10:15
II II Wydział Karny Troć Karol
IV U 7/24 2024-04-24
10:20
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 265/23 2024-04-24
08:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna zmieniono termin
I C 351/23 2024-04-24
14:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1881/23 2024-04-24
11:45
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 169/23 2024-04-24
11:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 784/23 2024-04-24
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 238/23 2024-04-24
08:20
- I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 89/23 2024-04-24
11:00
I/III II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 387/22 2024-04-24
14:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ko 154/24 2024-04-24
09:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 20/24 2024-04-24
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 90/22 2024-04-24
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kp 376/24 2024-04-24
12:45
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 430/24 2024-04-24
11:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1623/23 2024-04-25
14:15
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 334/24 2024-04-25
09:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kp 354/24 2024-04-25
12:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kp 317/24 2024-04-25
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 205/24 2024-04-25
14:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 175/24 2024-04-25
11:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 535/23 2024-04-25
10:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 156/23 2024-04-25
08:55
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 100/22 2024-04-25
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 848/23 2024-04-25
08:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta zdjęto
IV U 512/23 2024-04-25
09:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 857/22 2024-04-25
12:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1799/22 2024-04-25
08:50
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1636/21 2024-04-25
14:40
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kp 355/24 2024-04-25
12:45
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 522/22 2024-04-25
12:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1028/23 2024-04-25
10:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 326/24 2024-04-25
09:15
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
IV Pa 24/23 2024-04-25
14:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 216/24 2024-04-25
13:45
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Ca 113/24 2024-04-25
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ka 153/24 2024-04-25
10:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV U 479/22 2024-04-25
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 145/24 2024-04-25
10:00
I II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kow 462/24 2024-04-25
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV Pa 34/23 2024-04-25
14:15
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kp 318/24 2024-04-25
08:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kow 467/24 2024-04-25
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kp 347/24 2024-04-25
10:15
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kp 390/24 2024-04-25
14:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
IV U 201/23 2024-04-25
09:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 613/23 2024-04-25
10:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 469/24 2024-04-25
09:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kp 353/24 2024-04-25
12:15
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
IV U 647/23 2024-04-25
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 687/23 2024-04-25
12:10
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 161/24 2024-04-25
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kp 372/24 2024-04-25
13:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 175/24 2024-04-25
11:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1289/21 2024-04-25
14:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 216/24 2024-04-25
13:45
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV U 711/23 2024-04-25
13:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kp 316/24 2024-04-25
08:45
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 188/24 2024-04-25
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV U 584/23 2024-04-25
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 145/24 2024-04-25
10:00
I II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 356/24 2024-04-25
13:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 188/24 2024-04-25
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV U 473/23 2024-04-25
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 641/23 2024-04-25
14:35
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1037/23 2024-04-25
13:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 357/24 2024-04-25
13:15
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kzw 114/24 2024-04-25
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 952/22 2024-04-25
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 524/23 2024-04-25
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 205/24 2024-04-25
14:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV Ua 14/23 2024-04-25
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 530/23 2024-04-25
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 175/22 2024-04-25
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Kop 15/24 2024-04-25
12:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kp 335/24 2024-04-25
09:45
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 161/24 2024-04-25
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1504/23 2024-04-25
12:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 336/22 2024-04-25
14:00
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1090/22 2024-04-25
14:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kp 346/24 2024-04-25
10:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kp 371/24 2024-04-25
13:45
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 153/24 2024-04-25
10:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 522/23 2024-04-26
10:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 929/23 2024-04-26
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 910/23 2024-04-26
11:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Romaniuk Danuta,Remiszewska Krystyna
I C 1766/22 2024-04-26
08:20
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1720/23 2024-04-26
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Romaniuk Danuta,Remiszewska Krystyna odwołano termin
II Kz 153/24 2024-04-26
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kz 144/24 2024-04-26
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko2 63/24 2024-04-26
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1606/23 2024-04-26
09:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Romaniuk Danuta,Remiszewska Krystyna
I C 241/23 2024-04-26
13:40
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Romaniuk Danuta,Remiszewska Krystyna
I C 209/23 2024-04-26
12:10
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 929/23 2024-04-26
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1323/23 2024-04-26
12:45
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Romaniuk Danuta,Remiszewska Krystyna
I C 2138/23 2024-04-26
14:40
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Romaniuk Danuta,Remiszewska Krystyna
I C 515/23 2024-04-26
14:00
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ko2 59/24 2024-04-26
09:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1296/22 2024-04-26
14:35
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ko 59/24 2024-04-26
09:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 144/24 2024-04-26
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kp 377/24 2024-04-26
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ko 153/24 2024-04-26
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1961/22 2024-04-26
11:00
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 530/23 2024-04-26
14:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
V Ca 1010/23 2024-04-26
10:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II Ko 63/24 2024-04-26
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 522/23 2024-04-26
10:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 106/22 2024-04-26
08:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 712/23 2024-04-26
08:20
- I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 13/24 2024-04-29
10:15
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 929/22 2024-04-29
15:00
- I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 727/23 2024-04-29
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko 150/24 2024-04-29
14:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 389/24 2024-04-29
11:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 58/24 2024-04-29
09:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 275/24 2024-04-29
12:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kz 150/24 2024-04-29
14:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 360/24 2024-04-29
11:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 637/23 2024-04-29
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 93/24 2024-04-29
12:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 374/24 2024-04-29
11:15
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 65/24 2024-04-29
08:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 58/24 2024-04-29
09:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 37/24 2024-04-29
10:00
- II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kz 114/24 2024-04-29
14:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 181/23 2024-04-29
10:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 61/24 2024-04-29
10:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 95/24 2024-04-29
13:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 95/23 2024-04-29
14:30
I II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
IV U 99/24 2024-04-29
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 37/24 2024-04-29
10:00
- II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 509/23 2024-04-29
11:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 509/23 2024-04-29
11:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kz 117/24 2024-04-29
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1622/22 2024-04-29
10:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 793/23 2024-04-29
09:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 859/23 2024-04-29
10:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 65/24 2024-04-29
08:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 117/24 2024-04-29
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 1/24 2024-04-29
10:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko 114/24 2024-04-29
14:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 79/19 2024-04-29
09:00
III II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II K 95/24 2024-04-29
13:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 61/24 2024-04-29
10:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 93/24 2024-04-29
12:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 104/23 2024-04-29
09:00
I II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kzw 98/24 2024-04-30
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 18/24 2024-04-30
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 822/23 2024-04-30
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 27/24 2024-04-30
12:15
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 410/24 2024-04-30
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 937/23 2024-04-30
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kow 431/24 2024-04-30
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 684/23 2024-04-30
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 27/24 2024-04-30
12:15
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 252/24 2024-04-30
10:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 16/24 2024-04-30
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 418/24 2024-04-30
10:40
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Pen 47/24 2024-04-30
10:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 60/24 2024-04-30
14:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 537/22 2024-04-30
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 684/23 2024-04-30
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 636/23 2024-04-30
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 16/24 2024-04-30
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 502/24 2024-04-30
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 987/23 2024-04-30
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
IV U 841/21 2024-04-30
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 158/24 2024-04-30
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
V Ca 847/23 2024-04-30
14:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ka 20/24 2024-04-30
10:15
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 60/24 2024-04-30
14:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 312/24 2024-04-30
08:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 31/24 2024-04-30
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kz 139/24 2024-05-06
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 364/24 2024-05-06
12:30
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1111/23 2024-05-06
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ko 129/24 2024-05-06
09:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1475/22 2024-05-06
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Kp 362/24 2024-05-06
12:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 225/24 2024-05-06
14:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kz 145/24 2024-05-06
12:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 363/24 2024-05-06
12:15
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1117/23 2024-05-06
12:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 20/24 2024-05-06
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 365/24 2024-05-06
12:45
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 225/24 2024-05-06
14:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 321/24 2024-05-06
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 203/24 2024-05-06
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 221/24 2024-05-06
09:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 191/24 2024-05-06
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kz 136/24 2024-05-06
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 139/24 2024-05-06
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 724/23 2024-05-06
15:00
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 209/24 2024-05-06
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 366/24 2024-05-06
13:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 177/24 2024-05-06
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 367/24 2024-05-06
13:15
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kp 320/24 2024-05-06
08:30
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 621/23 2024-05-06
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 177/24 2024-05-06
08:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 191/24 2024-05-06
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 132/24 2024-05-06
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 203/24 2024-05-06
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 209/24 2024-05-06
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 145/24 2024-05-06
12:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kz 129/24 2024-05-06
09:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 221/24 2024-05-06
09:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1152/23 2024-05-06
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 44/23 2024-05-06
10:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1986/23 2024-05-06
14:20
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ko 136/24 2024-05-06
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kz 132/24 2024-05-06
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 773/23 2024-05-07
14:20
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 813/22 2024-05-07
12:55
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kow 333/24 2024-05-07
11:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1583/23 2024-05-07
11:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 75/24 2024-05-07
11:00
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 644/23 2024-05-07
14:05
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 190/24 2024-05-07
12:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
IV Ua 1/24 2024-05-07
14:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 705/23 2024-05-07
14:25
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1877/21 2024-05-07
13:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 5/24 2024-05-07
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 574/23 2024-05-07
14:10
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 5/24 2024-05-07
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 75/24 2024-05-07
11:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1233/22 2024-05-07
10:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 215/24 2024-05-07
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kow 316/24 2024-05-07
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 38/24 2024-05-07
10:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I Ns 113/24 2024-05-07
09:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1898/23 2024-05-07
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
V Ca 145/24 2024-05-07
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 2173/23 2024-05-07
12:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1282/21 2024-05-07
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 1936/23 2024-05-07
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1769/23 2024-05-07
10:50
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 286/23 2024-05-07
13:00
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 38/24 2024-05-07
10:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 21/24 2024-05-07
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 466/23 2024-05-07
11:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 66/24 2024-05-07
10:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kow 262/24 2024-05-07
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 876/23 2024-05-07
14:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 114/24 2024-05-08
12:40
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
IV U 143/24 2024-05-08
11:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1753/22 2024-05-08
14:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
II K 212/24 2024-05-08
13:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 639/23 2024-05-08
08:20
- I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 859/23 2024-05-08
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 14/24 2024-05-08
09:00
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1307/23 2024-05-08
08:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
II Ka 222/24 2024-05-08
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 526/24 2024-05-08
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1633/23 2024-05-08
09:35
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 477/23 2024-05-08
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 18/24 2024-05-08
09:15
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 375/22 2024-05-08
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
IV U 760/23 2024-05-08
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 115/24 2024-05-08
10:15
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 222/24 2024-05-08
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Ca 620/23 2024-05-08
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II Kow 391/24 2024-05-08
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 689/23 2024-05-08
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1250/23 2024-05-08
10:05
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 525/21 2024-05-08
12:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 577/23 2024-05-08
11:30
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 38/24 2024-05-08
09:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 445/23 2024-05-08
10:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kow 533/24 2024-05-08
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 212/24 2024-05-08
13:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 283/23 2024-05-08
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1455/23 2024-05-08
10:45
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
II Kow 536/24 2024-05-08
09:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 771/23 2024-05-08
13:30
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1631/23 2024-05-08
12:05
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 536/22 2024-05-08
15:15
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 226/24 2024-05-08
14:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kow 427/24 2024-05-08
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 907/22 2024-05-08
13:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 970/22 2024-05-08
13:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 208/24 2024-05-08
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita
I C 1738/23 2024-05-08
13:10
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 1723/23 2024-05-08
11:15
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 1077/22 2024-05-08
09:45
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1451/23 2024-05-08
08:30
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 369/24 2024-05-08
08:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 1031/23 2024-05-08
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 369/23 2024-05-08
13:15
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 189/24 2024-05-08
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita
I C 579/21 2024-05-08
14:00
IV I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 226/24 2024-05-08
14:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 26/24 2024-05-08
13:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 956/23 2024-05-08
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 1568/23 2024-05-08
11:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 2006/23 2024-05-08
12:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
II Ka 189/24 2024-05-08
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita
II Ka 208/24 2024-05-08
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita
I C 1049/23 2024-05-09
08:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Kow 477/24 2024-05-09
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 898/23 2024-05-09
14:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 98/24 2024-05-09
10:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 357/22 2024-05-09
09:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 898/23 2024-05-09
14:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 619/23 2024-05-09
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 123/24 2024-05-09
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 102/24 2024-05-09
12:30
II II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 169/24 2024-05-09
12:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 184/24 2024-05-09
13:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV P 10/19 2024-05-09
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 123/24 2024-05-09
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 274/24 2024-05-09
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1120/22 2024-05-09
11:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 96/24 2024-05-09
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1677/23 2024-05-09
13:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 96/24 2024-05-09
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 570/23 2024-05-09
12:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 552/23 2024-05-09
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 23/23 2024-05-09
08:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1034/23 2024-05-09
12:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
IV U 519/23 2024-05-09
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 788/21 2024-05-09
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 17/23 2024-05-09
08:50
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 157/24 2024-05-09
13:30
II II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1696/23 2024-05-09
10:15
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 132/24 2024-05-09
13:00
II II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1525/22 2024-05-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 980/21 2024-05-09
15:15
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 327/24 2024-05-09
09:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 132/24 2024-05-09
13:00
II II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1273/23 2024-05-09
15:25
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1306/23 2024-05-09
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 545/23 2024-05-09
09:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 113/24 2024-05-09
13:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 10/24 2024-05-09
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Mądry Paweł,Karłowicz Agnieszka
II K 184/24 2024-05-09
13:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 927/23 2024-05-09
14:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Kz 112/24 2024-05-09
09:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I Co 547/23 2024-05-09
08:20
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kz 140/24 2024-05-09
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 612/23 2024-05-09
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 617/23 2024-05-09
09:45
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 98/24 2024-05-09
10:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 476/24 2024-05-09
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1669/23 2024-05-09
14:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ko 112/24 2024-05-09
09:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 169/24 2024-05-09
12:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 157/24 2024-05-09
13:30
II II Wydział Karny Mądry Paweł
V Ca 63/24 2024-05-09
09:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 1082/23 2024-05-09
10:45
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 714/22 2024-05-09
13:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1718/22 2024-05-09
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 24/24 2024-05-09
12:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1263/23 2024-05-09
13:50
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 842/22 2024-05-09
14:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 758/23 2024-05-09
14:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 102/24 2024-05-09
12:30
II II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 523/24 2024-05-09
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ko 140/24 2024-05-09
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1991/23 2024-05-10
10:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1768/21 2024-05-10
08:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1233/20 2024-05-10
09:30
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kz 148/24 2024-05-10
09:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1791/23 2024-05-10
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 2104/23 2024-05-10
12:15
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 843/21 2024-05-10
13:00
X I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 2109/23 2024-05-10
11:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 696/20 2024-05-10
09:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 1165/23 2024-05-10
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 98/23 2024-05-10
13:50
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 854/23 2024-05-10
14:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko 110/24 2024-05-10
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1453/23 2024-05-10
11:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 538/23 2024-05-10
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 946/23 2024-05-10
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 2028/23 2024-05-10
10:30
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 946/23 2024-05-10
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1102/23 2024-05-10
09:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 707/23 2024-05-10
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1249/23 2024-05-10
13:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kz 110/24 2024-05-10
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1640/22 2024-05-10
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1773/21 2024-05-10
08:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1296/20 2024-05-10
10:40
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1881/22 2024-05-10
09:30
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 70/23 2024-05-10
13:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ko 148/24 2024-05-10
09:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1390/23 2024-05-13
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1694/23 2024-05-13
14:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 276/24 2024-05-13
11:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 241/24 2024-05-13
10:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1296/23 2024-05-13
12:20
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 182/24 2024-05-13
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Ka 140/24 2024-05-13
12:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II K 140/24 2024-05-13
12:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
IV U 107/24 2024-05-13
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1493/23 2024-05-13
10:40
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Ka 962/23 2024-05-13
09:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1466/23 2024-05-13
10:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Ka 158/24 2024-05-13
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Ka 243/24 2024-05-13
09:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 837/23 2024-05-13
12:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
I C 2227/23 2024-05-13
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II Kzw 101/24 2024-05-13
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1999/23 2024-05-13
13:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
I Ns 5/24 2024-05-13
13:10
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II K 141/24 2024-05-13
13:40
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
IV U 91/24 2024-05-13
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 68/24 2024-05-13
12:10
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 62/23 2024-05-13
10:00
II II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita
II Ka 241/24 2024-05-13
10:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 886/23 2024-05-13
14:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Mądry Paweł,Karłowicz Agnieszka
II K 158/24 2024-05-13
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1873/23 2024-05-13
14:50
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
I C 1475/23 2024-05-13
10:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II Ka 276/24 2024-05-13
11:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 886/23 2024-05-13
14:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Mądry Paweł,Karłowicz Agnieszka
II Kzw 93/24 2024-05-13
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 90/24 2024-05-13
09:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 67/24 2024-05-13
11:20
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1345/22 2024-05-13
11:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 243/24 2024-05-13
09:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 25/24 2024-05-13
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 2284/23 2024-05-13
13:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I Ns 28/24 2024-05-13
14:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1512/23 2024-05-13
12:15
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 972/23 2024-05-13
08:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 206/24 2024-05-13
14:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
I C 1601/22 2024-05-13
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 962/23 2024-05-13
09:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 2200/23 2024-05-13
11:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II K 236/24 2024-05-13
09:00
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1317/23 2024-05-13
14:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 435/24 2024-05-13
14:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 236/24 2024-05-13
09:00
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1515/23 2024-05-13
13:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Ka 141/24 2024-05-13
13:40
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Ka 182/24 2024-05-13
11:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II K 46/24 2024-05-14
13:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 700/23 2024-05-14
14:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1042/22 2024-05-14
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 10/24 2024-05-14
11:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 139/23 2024-05-14
10:00
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
IV U 634/22 2024-05-14
09:25
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 633/23 2024-05-14
10:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 126/24 2024-05-14
09:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 23/24 2024-05-14
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kzw 103/24 2024-05-14
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 126/24 2024-05-14
09:30
II II Wydział Karny Troć Karol
IV U 549/23 2024-05-14
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 130/24 2024-05-14
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 120/24 2024-05-14
08:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 121/24 2024-05-14
14:15
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 2111/23 2024-05-14
12:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 120/24 2024-05-14
08:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 1363/21 2024-05-14
14:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 645/23 2024-05-14
11:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 46/24 2024-05-14
13:30
II II Wydział Karny Troć Karol
I C 579/23 2024-05-14
11:50
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 526/24 2024-05-14
11:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 142/24 2024-05-14
12:30
II II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 121/24 2024-05-14
14:15
II II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 84/23 2024-05-14
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Kow 528/24 2024-05-14
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 130/24 2024-05-14
10:30
II II Wydział Karny Troć Karol
IV U 700/23 2024-05-14
12:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1555/22 2024-05-14
13:50
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 8/20 2024-05-14
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 142/24 2024-05-14
12:30
II II Wydział Karny Troć Karol
IV U 562/23 2024-05-14
09:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 66/21 2024-05-14
09:15
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 251/24 2024-05-14
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
IV U 406/23 2024-05-14
13:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 880/23 2024-05-14
08:50
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1168/23 2024-05-14
11:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1859/21 2024-05-14
10:50
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 824/23 2024-05-15
12:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I Ns 278/23 2024-05-15
08:40
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I Ns 25/24 2024-05-15
10:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 2408/23 2024-05-15
12:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 1852/23 2024-05-15
09:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I Ns 51/24 2024-05-15
11:40
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 104/24 2024-05-15
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 221/23 2024-05-15
14:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I Ns 257/23 2024-05-15
10:00
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I Ns 65/24 2024-05-15
13:00
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 65/24 2024-05-15
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
V Ca 152/24 2024-05-15
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I Ns 53/24 2024-05-15
10:50
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 98/24 2024-05-15
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 266/24 2024-05-15
09:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz,Troć Karol
I C 251/23 2024-05-15
12:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 330/23 2024-05-15
13:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 99/24 2024-05-15
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I Ns 87/23 2024-05-15
12:00
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 37/23 2024-05-15
09:30
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I Ns 234/23 2024-05-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 111/24 2024-05-15
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 80/23 2024-05-15
13:45
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 757/23 2024-05-15
14:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 60/22 2024-05-15
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV U 101/24 2024-05-15
11:20
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1290/23 2024-05-15
09:15
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 117/24 2024-05-15
10:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 339/22 2024-05-15
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
I C 1025/20 2024-05-15
10:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
IV U 114/24 2024-05-15
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 262/23 2024-05-15
14:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ka 266/24 2024-05-15
09:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka,Półtorak Dariusz,Troć Karol
I Ns 6/24 2024-05-15
14:50
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I Ns 270/23 2024-05-15
11:15
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 143/24 2024-05-15
12:45
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Łukasiak Maria,Rauba-Pietruczuk Malwina
IV U 153/24 2024-05-15
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna odwołano termin rozprawy
I Ns 237/23 2024-05-15
09:20
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I Ns 135/22 2024-05-15
13:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta odwołano termin
I Ns 262/23 2024-05-15
09:40
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ka 824/23 2024-05-15
12:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 72/22 2024-05-15
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I Ns 59/24 2024-05-15
12:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 147/24 2024-05-15
10:50
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 1034/23 2024-05-15
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 962/22 2024-05-16
10:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 456/23 2024-05-16
15:15
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1256/23 2024-05-16
12:15
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 1240/21 2024-05-16
09:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 1/23 2024-05-16
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 770/23 2024-05-16
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1701/21 2024-05-16
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 135/24 2024-05-16
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 638/23 2024-05-16
09:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 140/24 2024-05-16
10:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 1022/23 2024-05-16
13:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 936/23 2024-05-16
12:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 45/23 2024-05-16
14:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 204/23 2024-05-16
10:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Ca 964/23 2024-05-16
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
IV U 391/23 2024-05-16
12:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 529/23 2024-05-16
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 781/23 2024-05-16
12:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 186/23 2024-05-16
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 606/23 2024-05-16
09:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 751/23 2024-05-16
13:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 134/24 2024-05-16
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
IV U 630/23 2024-05-16
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1859/23 2024-05-16
14:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 1166/23 2024-05-16
12:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
IV U 679/23 2024-05-16
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 737/23 2024-05-16
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 11/24 2024-05-16
09:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ko 70/23 2024-05-17
09:30
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1327/22 2024-05-17
09:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1482/23 2024-05-17
08:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 165/24 2024-05-17
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 163/24 2024-05-17
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 101/24 2024-05-17
14:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 159/24 2024-05-17
11:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 163/24 2024-05-17
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kzw 112/24 2024-05-17
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 113/24 2024-05-17
09:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 159/24 2024-05-17
11:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 545/23 2024-05-17
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 131/23 2024-05-17
12:35
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 460/17 2024-05-17
12:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata zmieniono termin
II Ka 250/24 2024-05-17
13:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita,Mądry Paweł
I C 1457/23 2024-05-17
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ko 56/24 2024-05-17
11:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 165/24 2024-05-17
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 338/24 2024-05-17
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 374/23 2024-05-17
08:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna,Romaniuk Danuta,Kozioł Katarzyna
I C 1222/23 2024-05-17
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kzw 104/24 2024-05-17
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 1590/23 2024-05-17
12:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 269/24 2024-05-17
13:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II K 113/24 2024-05-17
09:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 45/23 2024-05-17
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ko2 70/23 2024-05-17
09:30
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1055/23 2024-05-17
12:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 83/19 2024-05-17
10:00
badanie II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 250/24 2024-05-17
13:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita,Mądry Paweł
II Ka 269/24 2024-05-17
13:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Ko2 56/24 2024-05-17
11:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1958/23 2024-05-17
11:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 168/24 2024-05-17
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita,Mądry Paweł
I C 986/23 2024-05-17
14:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna,Romaniuk Danuta,Kozioł Katarzyna
II Ka 754/23 2024-05-17
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 2377/23 2024-05-17
14:10
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna,Romaniuk Danuta,Kozioł Katarzyna
I C 1613/22 2024-05-17
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 754/23 2024-05-17
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 925/19 2024-05-17
09:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II K 178/24 2024-05-17
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita,Mądry Paweł
II Kzw 121/24 2024-05-17
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 545/23 2024-05-17
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 2147/23 2024-05-17
13:45
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ka 168/24 2024-05-17
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita,Mądry Paweł
I C 99/18 2024-05-17
10:30
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 2256/23 2024-05-17
13:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna,Romaniuk Danuta,Kozioł Katarzyna
II K 101/24 2024-05-17
14:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 550/23 2024-05-17
14:35
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 977/23 2024-05-17
12:00
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna,Romaniuk Danuta,Kozioł Katarzyna
II Ka 178/24 2024-05-17
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Kowalczyk- Makuła Anita,Mądry Paweł
II Kzw 106/24 2024-05-20
09:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1277/23 2024-05-20
08:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 495/23 2024-05-20
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 185/24 2024-05-20
14:00
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 776/23 2024-05-20
09:45
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 174/24 2024-05-20
10:15
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 214/23 2024-05-20
13:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1311/22 2024-05-20
14:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 193/24 2024-05-20
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 494/22 2024-05-20
11:10
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1309/23 2024-05-20
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1281/23 2024-05-20
10:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
IV U 159/24 2024-05-20
13:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 71/23 2024-05-20
09:00
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 185/24 2024-05-20
14:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 186/24 2024-05-20
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 416/24 2024-05-20
10:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 173/24 2024-05-20
13:15
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1506/20 2024-05-20
15:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 164/24 2024-05-20
10:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kzw 102/24 2024-05-20
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kzw 111/24 2024-05-20
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1676/22 2024-05-20
10:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1597/23 2024-05-20
12:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 173/24 2024-05-20
13:15
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1841/22 2024-05-20
09:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kzw 105/24 2024-05-20
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 29/22 2024-05-20
09:30
10 II Wydział Karny Manowiec Marek odwołana
II K 174/24 2024-05-20
10:15
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 151/24 2024-05-20
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kzw 78/24 2024-05-20
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 717/23 2024-05-20
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 168/24 2024-05-20
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 193/24 2024-05-20
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 186/24 2024-05-20
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 151/24 2024-05-20
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1563/23 2024-05-20
13:15
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 22/18 2024-05-20
09:30
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 190/24 2024-05-21
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1487/23 2024-05-21
09:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 381/24 2024-05-21
10:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 198/24 2024-05-21
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 198/24 2024-05-21
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 155/24 2024-05-21
13:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 10/24 2024-05-21
11:45
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II K 259/24 2024-05-21
14:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz zmieniono termin rozprawy
II K 28/24 2024-05-21
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1862/23 2024-05-21
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 24/22 2024-05-21
08:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1153/23 2024-05-21
14:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1894/22 2024-05-21
10:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 260/24 2024-05-21
11:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 999/18 2024-05-21
14:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 1036/23 2024-05-21
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
IV U 2/24 2024-05-21
09:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 176/24 2024-05-21
14:20
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kp 378/24 2024-05-21
10:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 94/22 2024-05-21
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia zmieniono termin rozprawy
IV U 8/24 2024-05-21
11:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kp 388/24 2024-05-21
13:45
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kp 387/24 2024-05-21
13:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 192/22 2024-05-21
12:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kp 385/24 2024-05-21
12:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1789/23 2024-05-21
10:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1675/22 2024-05-21
12:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 260/24 2024-05-21
11:15
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kop 16/24 2024-05-21
09:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 175/22 2024-05-21
14:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 9/24 2024-05-21
12:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 449/23 2024-05-21
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 470/24 2024-05-21
11:40
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 1030/23 2024-05-21
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona,Hryciuk Jolanta,Przeworski Michał
II Kzw 120/24 2024-05-21
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1292/23 2024-05-21
09:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 960/23 2024-05-21
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 5/24 2024-05-21
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 960/23 2024-05-21
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kp 382/24 2024-05-21
10:45
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
V Ca 15/24 2024-05-21
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
IV U 504/23 2024-05-21
12:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kp 384/24 2024-05-21
11:45
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 259/24 2024-05-21
14:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz zmieniono termin rozprawy
V Ca 130/24 2024-05-21
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1869/22 2024-05-21
11:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 155/24 2024-05-21
13:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1651/23 2024-05-21
08:40
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna zmieniono termin
II Kp 386/24 2024-05-21
12:45
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kzw 115/24 2024-05-21
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kzw 117/24 2024-05-21
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kp 380/24 2024-05-21
09:45
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 190/24 2024-05-21
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kp 383/24 2024-05-21
11:15
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 785/23 2024-05-21
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 547/23 2024-05-22
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV P 6/22 2024-05-22
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko 147/24 2024-05-22
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 637/23 2024-05-22
10:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 171/24 2024-05-22
13:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1204/21 2024-05-22
08:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Aleksiejewicz Ewa
I C 1386/23 2024-05-22
11:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1255/23 2024-05-22
09:40
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Aleksiejewicz Ewa
I C 24/23 2024-05-22
09:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 135/24 2024-05-22
10:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 720/23 2024-05-22
08:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kz 147/24 2024-05-22
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 710/21 2024-05-22
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 174/23 2024-05-22
13:30
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Aleksiejewicz Ewa
II Ka 135/24 2024-05-22
10:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 359/23 2024-05-22
09:45
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 203/24 2024-05-22
12:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Aleksiejewicz Ewa
I C 1293/23 2024-05-22
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 183/24 2024-05-22
09:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1668/21 2024-05-22
12:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 894/23 2024-05-22
13:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 389/20 2024-05-22
10:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 122/24 2024-05-22
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
V Ca 8/24 2024-05-22
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II K 32/24 2024-05-22
09:30
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 170/24 2024-05-22
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 2289/23 2024-05-22
11:00
VIII I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Aleksiejewicz Ewa
II K 547/23 2024-05-22
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 362/23 2024-05-22
12:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ka 170/24 2024-05-22
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 29/23 2024-05-22
10:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 534/23 2024-05-22
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV U 169/24 2024-05-22
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 154/24 2024-05-22
11:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 171/24 2024-05-22
13:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 69/24 2024-05-22
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II K 33/24 2024-05-22
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ko 37/24 2024-05-22
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kz 37/24 2024-05-22
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 159/24 2024-05-22
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
IV U 195/24 2024-05-22
09:45
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna odwołano termin rozprawy
II Ka 154/24 2024-05-22
11:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 183/24 2024-05-22
09:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 685/23 2024-05-23
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 279/24 2024-05-23
11:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II K 192/24 2024-05-23
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 289/24 2024-05-23
11:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II K 255/24 2024-05-23
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II K 181/24 2024-05-23
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1352/23 2024-05-23
13:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka zmieniono termin
I C 1759/23 2024-05-23
11:15
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 1052/22 2024-05-23
13:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
V Ca 997/23 2024-05-23
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 709/21 2024-05-23
08:30
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Ca 900/23 2024-05-23
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
I C 335/23 2024-05-23
12:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 255/24 2024-05-23
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II K 172/24 2024-05-23
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 994/23 2024-05-23
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka zmieniono termin
IV U 736/22 2024-05-23
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 468/23 2024-05-23
09:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 466/24 2024-05-23
10:15
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 181/24 2024-05-23
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 412/23 2024-05-23
10:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 204/24 2024-05-23
13:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 670/24 2024-05-23
12:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 162/24 2024-05-23
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 172/24 2024-05-23
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 196/24 2024-05-23
14:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 233/24 2024-05-23
12:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Troć Karol,Kowalczyk- Makuła Anita
I C 993/22 2024-05-23
14:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 261/23 2024-05-23
10:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
IV U 323/23 2024-05-23
09:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 580/23 2024-05-23
14:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1655/22 2024-05-23
10:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka zmieniono termin
IV U 1067/21 2024-05-23
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ko2 161/23 2024-05-23
11:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 286/24 2024-05-23
14:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
IV U 198/23 2024-05-23
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 474/22 2024-05-23
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1527/23 2024-05-23
11:15
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 162/24 2024-05-23
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 331/24 2024-05-23
09:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
IV U 308/23 2024-05-23
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 274/24 2024-05-23
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Troć Karol,Kowalczyk- Makuła Anita
IV U 502/23 2024-05-23
12:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 955/23 2024-05-23
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
IV U 461/23 2024-05-23
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1336/23 2024-05-23
14:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka zmieniono termin
II Ko 161/23 2024-05-23
11:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 274/24 2024-05-23
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Troć Karol,Kowalczyk- Makuła Anita
II Ka 192/24 2024-05-23
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1567/23 2024-05-23
12:35
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka zmieniono termin
I C 177/23 2024-05-23
11:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 196/24 2024-05-23
14:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 679/23 2024-05-23
10:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
I C 1187/23 2024-05-23
13:00
IX I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1109/23 2024-05-23
10:15
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Ka 279/24 2024-05-23
11:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
I C 1531/23 2024-05-23
12:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 204/24 2024-05-23
13:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 289/24 2024-05-23
11:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II Ko 163/23 2024-05-23
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 233/24 2024-05-23
12:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Troć Karol,Kowalczyk- Makuła Anita
II K 286/24 2024-05-23
14:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
IV U 200/23 2024-05-23
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ko2 163/23 2024-05-23
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 679/23 2024-05-23
10:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
do góry