Sąd Okręgowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

845
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
V Ca 10/24 2024-06-04
08:45
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1866/23 2024-06-20
08:15
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Kozioł Katarzyna,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 254/24 2024-06-11
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 284/24 2024-05-27
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1670/23 2024-06-06
09:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Wyczółkowska Małgorzata,Piórko Ewa
I C 33/23 2024-06-18
14:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 1363/21 2024-06-07
10:30
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1595/23 2024-06-04
10:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 247/21 2024-06-13
11:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Ka 234/24 2024-06-14
08:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 296/24 2024-06-17
11:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko2 49/24 2024-05-28
10:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 307/24 2024-06-10
14:15
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 147/24 2024-06-06
12:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Wyczółkowska Małgorzata,Piórko Ewa
IV U 86/23 2024-06-04
13:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 286/24 2024-06-04
12:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II Ka 343/24 2024-06-19
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 983/23 2024-05-29
11:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 232/24 2024-06-10
12:45
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 82/24 2024-06-17
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech,Wasilewska Elżbieta,Szołucha-Mikonowicz Walentyna
I C 150/23 2024-06-13
10:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kow 631/24 2024-05-29
09:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 2219/23 2024-06-04
12:15
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II K 261/24 2024-06-20
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I Ns 220/23 2024-06-12
10:45
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 346/24 2024-06-21
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Kow 620/24 2024-06-04
10:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kz 158/24 2024-05-28
10:30
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 502/23 2024-06-04
14:25
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 207/24 2024-06-06
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1704/23 2024-06-18
13:15
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
V Ca 54/24 2024-06-05
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II Kz 161/24 2024-05-28
13:00
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 235/24 2024-06-11
12:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1784/21 2024-06-11
14:30
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1679/23 2024-06-13
09:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kzw 135/24 2024-06-18
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 495/23 2024-06-03
08:50
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 86/24 2024-06-06
14:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Wyczółkowska Małgorzata,Piórko Ewa
II Kzw 126/24 2024-06-04
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 484/23 2024-06-06
09:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 210/24 2024-06-11
10:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 272/24 2024-05-28
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1282/21 2024-06-06
08:50
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
I C 1336/23 2024-06-11
14:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 722/24 2024-06-04
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 709/21 2024-06-13
15:10
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 743/21 2024-06-06
13:40
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Wyczółkowska Małgorzata,Piórko Ewa
I C 1271/22 2024-06-13
13:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Ka 237/24 2024-06-20
14:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 185/24 2024-06-21
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kow 641/24 2024-05-29
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 37/24 2024-06-12
09:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka,Jaszczuk Grażyna,Troć Karol
II Ka 545/23 2024-05-28
12:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 10/24 2024-06-17
11:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1773/23 2024-06-05
13:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 372/24 2024-06-12
11:00
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II Ka 79/24 2024-06-05
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV Pa 36/23 2024-06-13
09:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 528/24 2024-06-04
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 148/24 2024-06-06
14:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 458/22 2024-06-14
08:30
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kow 625/24 2024-05-27
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 458/24 2024-05-27
08:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 89/24 2024-06-04
10:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 247/24 2024-06-14
12:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 467/24 2024-06-04
11:40
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 104/23 2024-06-06
13:00
II II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 213/24 2024-06-06
10:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 347/24 2024-06-21
12:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Ka 242/24 2024-06-14
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 547/23 2024-06-20
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 335/24 2024-06-19
11:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1120/23 2024-06-05
12:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV Pa 19/24 2024-06-13
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Kop 19/24 2024-06-07
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 301/24 2024-06-10
10:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 211/24 2024-06-06
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1247/22 2024-05-29
12:10
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 211/24 2024-06-06
13:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 257/24 2024-06-17
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 214/24 2024-06-14
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 779/23 2024-06-06
11:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
IV U 497/23 2024-06-11
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1791/22 2024-05-27
14:15
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 710/22 2024-06-04
12:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 634/21 2024-06-19
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 89/21 2024-06-05
10:50
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 285/24 2024-06-17
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 208/24 2024-06-06
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 870/23 2024-06-03
09:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ko 185/24 2024-05-28
13:45
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 665/22 2024-06-19
09:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1506/20 2024-06-13
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1116/23 2024-06-07
13:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 171/24 2024-06-17
13:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
I Ns 162/23 2024-06-12
13:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 228/24 2024-06-14
10:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 267/24 2024-06-04
13:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 200/24 2024-06-14
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 2074/23 2024-06-14
10:35
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
IV Ua 18/24 2024-06-20
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 187/24 2024-06-04
12:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1098/23 2024-06-18
08:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II K 343/24 2024-06-19
13:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV Pa 9/24 2024-05-28
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1218/23 2024-06-18
13:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
V Ca 81/24 2024-05-29
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II K 252/24 2024-06-21
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 781/23 2024-05-28
09:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1567/23 2024-06-11
12:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 412/24 2024-06-06
14:15
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 1324/23 2024-06-04
14:15
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II K 206/24 2024-06-10
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 202/24 2024-06-11
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1839/22 2024-06-13
10:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 71/23 2024-06-21
09:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ko 176/24 2024-06-18
09:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1793/23 2024-06-21
08:40
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 232/24 2024-06-10
12:45
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 89/24 2024-06-12
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 32/24 2024-05-28
13:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
IV U 739/23 2024-06-06
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy odwołano termin rozprawy
II Kzw 136/24 2024-06-17
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 284/24 2024-05-27
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1654/23 2024-06-21
10:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ka 187/24 2024-06-04
12:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 234/24 2024-06-05
12:50
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 345/24 2024-06-21
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
I C 1193/23 2024-06-20
12:30
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Kozioł Katarzyna,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
V Ca 84/23 2024-05-28
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 269/24 2024-05-28
13:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 46/24 2024-05-28
10:45
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1041/23 2024-05-29
10:15
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II Ka 316/24 2024-06-21
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
I C 1835/23 2024-06-04
09:45
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 1063/23 2024-06-12
13:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Ko2 16/24 2024-06-17
09:30
III II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Wyrębek Bożena,Kulicki Łukasz,Cabaj Marzena Joanna
I C 540/22 2024-06-14
09:15
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 46/24 2024-06-05
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 29/22 2024-06-17
09:30
10 SR II Wydział Karny Manowiec Marek
I C 843/21 2024-06-20
09:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Kozioł Katarzyna,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
V Ca 15/24 2024-06-04
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II K 217/24 2024-06-14
13:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 898/23 2024-06-19
10:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
II Kzw 140/24 2024-06-17
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 216/23 2024-06-12
15:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko2 163/23 2024-05-29
13:00
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 2328/23 2024-06-03
14:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Kzw 141/24 2024-06-18
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 898/23 2024-06-17
13:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kz 165/24 2024-06-12
10:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 445/23 2024-06-12
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 489/22 2024-05-28
13:50
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 254/24 2024-06-11
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1536/23 2024-06-14
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 100/22 2024-06-07
09:00
III II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 1455/23 2024-06-05
11:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
I C 330/23 2024-06-07
08:20
- I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II Kow 587/24 2024-06-06
09:50
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1415/23 2024-05-27
11:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1859/21 2024-06-11
13:55
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 210/22 2024-06-21
11:30
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1655/22 2024-06-11
10:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1258/23 2024-06-18
10:00
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
IV U 382/22 2024-06-06
13:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 182/24 2024-05-29
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
I C 1645/22 2024-06-19
14:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
II Ka 334/24 2024-06-19
10:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 651/23 2024-06-18
13:30
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 252/24 2024-06-21
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1742/21 2024-06-11
14:00
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 837/23 2024-05-27
15:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 218/24 2024-06-21
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Ka 368/24 2024-06-19
13:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kp 452/24 2024-05-28
11:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1646/23 2024-06-21
09:15
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Kz 162/24 2024-06-17
14:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 886/23 2024-06-06
14:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Mądry Paweł,Karłowicz Agnieszka
I C 1525/22 2024-06-06
15:20
- I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 986/23 2024-06-12
14:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kow 672/24 2024-06-06
09:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 269/23 2024-06-10
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 886/23 2024-06-06
14:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Mądry Paweł,Karłowicz Agnieszka
II Kzw 137/24 2024-06-18
09:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 261/23 2024-06-04
14:20
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1917/22 2024-06-21
10:40
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 220/24 2024-06-10
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 500/16 2024-06-05
10:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Kzw 147/24 2024-06-04
12:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 451/24 2024-06-12
14:30
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II K 327/24 2024-05-27
13:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ka 129/24 2024-05-28
13:30
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 37/23 2024-05-29
12:00
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kow 384/24 2024-05-27
11:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kzw 131/24 2024-06-11
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1922/22 2024-06-18
11:40
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kz 176/24 2024-06-18
09:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 160/24 2024-05-28
12:00
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kow 489/24 2024-06-18
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 2137/23 2024-06-17
10:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
I C 1674/23 2024-06-18
12:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1348/23 2024-05-29
12:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
V Ca 8/24 2024-06-12
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 1648/23 2024-06-10
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1003/23 2024-06-14
13:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1870/23 2024-06-06
10:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 246/24 2024-05-29
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 215/24 2024-06-11
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko2 89/24 2024-06-12
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 183/24 2024-06-03
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kow 610/24 2024-06-04
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 2095/23 2024-06-06
11:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ko2 80/24 2024-06-12
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 521/24 2024-05-29
10:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I Ns 244/23 2024-06-12
10:10
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Kow 661/24 2024-06-06
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 247/24 2024-06-14
12:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 440/24 2024-06-10
11:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1014/20 2024-06-06
10:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 235/24 2024-06-11
12:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Ca 191/24 2024-05-29
14:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kp 431/24 2024-06-04
09:40
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1393/22 2024-06-06
13:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Kz 175/24 2024-06-18
09:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I Ns 157/23 2024-06-12
12:45
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 675/23 2024-05-29
11:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
I C 989/23 2024-06-05
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 819/22 2024-06-10
09:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I Ns 70/24 2024-05-29
08:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 876/23 2024-05-28
13:45
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 271/24 2024-06-04
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 253/24 2024-06-11
09:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 468/24 2024-06-04
11:50
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 759/23 2024-06-19
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV Pa 16/24 2024-06-13
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1204/21 2024-06-06
12:00
- I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
II Ka 219/24 2024-06-14
13:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 376/23 2024-06-12
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 925/19 2024-06-14
08:30
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Ko 49/24 2024-05-28
10:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 46/24 2024-06-05
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1349/23 2024-06-14
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 484/24 2024-06-12
12:00
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
V Ca 230/24 2024-06-04
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 213/24 2024-06-06
10:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 90/22 2024-06-04
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 842/22 2024-06-07
10:00
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
IV U 294/23 2024-06-11
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1153/23 2024-06-11
15:10
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 283/24 2024-05-28
13:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II K 104/24 2024-06-04
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Mądry Paweł
II K 66/21 2024-05-28
11:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 239/24 2024-05-29
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
V Ca 175/22 2024-06-11
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 658/23 2024-06-12
12:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 306/24 2024-06-10
13:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 494/22 2024-06-03
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 116/24 2024-06-20
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ka 293/24 2024-06-17
10:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kz 152/24 2024-06-12
09:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Ca 170/24 2024-05-27
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
IV U 6/24 2024-06-06
12:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I Ns 273/23 2024-06-12
10:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 246/23 2024-05-29
15:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 1623/23 2024-06-13
14:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1658/23 2024-06-18
10:20
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 29/23 2024-05-28
13:20
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 2282/23 2024-06-07
14:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 666/23 2024-06-06
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 314/24 2024-05-27
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 268/24 2024-06-10
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko2 22/24 2024-06-20
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Ka 238/24 2024-05-29
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 389/20 2024-06-19
10:20
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1854/23 2024-06-03
14:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 210/24 2024-06-11
10:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 2288/23 2024-05-28
11:25
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1698/23 2024-06-10
13:15
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Kz 179/24 2024-06-06
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 240/24 2024-06-10
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 874/23 2024-06-21
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 80/24 2024-06-12
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 236/22 2024-06-06
11:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kp 469/24 2024-06-04
12:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I Ns 29/24 2024-05-29
08:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I Ns 125/24 2024-06-11
09:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1432/23 2024-05-29
08:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 728/21 2024-06-10
13:50
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I Ns 256/23 2024-05-29
08:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II K 278/24 2024-05-29
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 285/24 2024-06-17
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko2 43/24 2024-05-28
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz
I C 910/23 2024-06-05
13:00
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Krzemińska Hanna
II Ko2 123/23 2024-05-28
14:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech,Uszyńska Sylwia Olimpia,Norwa Piotr,Szołucha-Mikonowicz Walentyna,Tchórzewska Hanna Apolonia
II Ko 162/24 2024-06-17
14:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 194/24 2024-06-04
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 579/21 2024-06-14
15:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
I C 1389/22 2024-06-07
08:40
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 230/24 2024-06-14
11:45
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 63/24 2024-06-11
14:30
- II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 1441/21 2024-06-07
12:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 1352/23 2024-06-11
13:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko 175/24 2024-06-18
09:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 323/23 2024-06-04
14:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I Ns 64/24 2024-06-12
11:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 14/24 2024-05-28
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
IV U 581/23 2024-06-05
10:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 149/24 2024-06-04
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1080/23 2024-06-11
11:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1592/21 2024-06-11
08:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
V Ca 176/24 2024-05-29
15:15
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 1825/23 2024-06-21
09:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II K 106/23 2024-06-17
09:00
VI II Wydział Karny Korczyński Marek
II Ka 163/24 2024-06-14
13:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 763/22 2024-06-04
12:40
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 207/24 2024-06-06
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 470/24 2024-06-04
12:10
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
V Ca 449/23 2024-06-20
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1683/23 2024-06-06
10:45
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Wyczółkowska Małgorzata,Piórko Ewa
I C 1085/23 2024-06-07
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Derkacz Alicja,Remiszewska Krystyna
II Ka 278/24 2024-05-29
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 104/24 2024-06-04
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Mądry Paweł
I C 999/18 2024-06-14
15:10
- I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 235/22 2024-06-06
10:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
I C 1836/23 2024-06-12
09:30
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
I C 1771/23 2024-06-18
14:15
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1849/22 2024-06-13
12:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 710/21 2024-06-19
08:20
- I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 290/24 2024-05-27
10:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 2075/23 2024-05-27
10:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
IV U 730/23 2024-06-10
10:45
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ka 321/24 2024-06-11
12:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 79/24 2024-06-05
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
V Ca 184/24 2024-06-20
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
IV U 143/24 2024-06-19
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 391/24 2024-05-28
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1447/23 2024-06-12
10:00
IV I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 287/24 2024-05-28
11:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II K 220/24 2024-06-10
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 159/24 2024-05-28
11:30
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
IV U 282/23 2024-06-11
12:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 218/24 2024-06-21
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II K 345/24 2024-06-21
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Ka 647/23 2024-06-19
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I Ns 222/23 2024-05-29
13:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 243/24 2024-06-17
12:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
I C 98/23 2024-06-07
14:05
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 271/24 2024-06-04
10:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 168/24 2024-06-11
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
V Ca 45/24 2024-06-06
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 740/21 2024-06-04
13:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ko 123/23 2024-05-28
14:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech,Uszyńska Sylwia Olimpia,Norwa Piotr,Szołucha-Mikonowicz Walentyna,Tchórzewska Hanna Apolonia
II K 28/24 2024-06-18
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 231/21 2024-06-10
13:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
IV U 506/23 2024-06-11
10:45
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 433/24 2024-06-04
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
V Ca 37/24 2024-06-19
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 286/24 2024-06-04
12:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Karłowicz Agnieszka,Troć Karol
II K 234/24 2024-06-14
08:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 330/24 2024-06-17
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 65/22 2024-05-29
13:45
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 259/24 2024-05-28
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1205/23 2024-06-19
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
IV U 195/24 2024-06-05
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 22/18 2024-05-27
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 265/24 2024-06-04
12:45
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 14/24 2024-05-29
13:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 1614/23 2024-06-04
11:15
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Kp 435/24 2024-06-04
10:20
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1841/22 2024-06-03
08:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1334/23 2024-06-19
13:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I Ns 120/22 2024-06-12
13:20
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
IV U 220/24 2024-06-10
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko 152/24 2024-06-12
09:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 557/24 2024-06-04
10:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 290/24 2024-05-27
10:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 89/20 2024-06-04
09:00
III/II II Wydział Karny Michalak Wojciech
I Ns 38/21 2024-06-12
13:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ko2 87/24 2024-06-06
10:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
V Ca 916/23 2024-06-04
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
I C 1251/23 2024-06-21
11:55
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1658/22 2024-06-07
14:10
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 231/24 2024-06-10
12:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 229/24 2024-06-06
13:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 917/23 2024-06-05
13:20
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Krzemińska Hanna
II Ka 891/23 2024-06-11
14:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
V Ca 121/24 2024-06-20
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
V Ca 140/24 2024-06-06
14:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Kow 551/24 2024-06-06
09:40
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 106/24 2024-06-06
13:45
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
IV Pa 37/23 2024-06-13
10:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 882/23 2024-05-28
12:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 301/24 2024-06-10
10:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 206/23 2024-05-29
11:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I Ns 33/24 2024-06-12
11:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 333/24 2024-06-17
10:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 237/24 2024-06-20
14:00
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 39/24 2024-06-19
14:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I Ns 231/23 2024-05-29
13:15
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 970/22 2024-05-29
08:30
- I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 22/24 2024-06-06
13:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
IV U 186/24 2024-06-03
12:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1657/23 2024-06-10
11:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1409/23 2024-06-06
15:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II Ko 177/24 2024-06-12
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 706/24 2024-06-04
08:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 34/24 2024-06-10
09:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1992/23 2024-05-27
14:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II Ka 325/24 2024-06-11
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 329/24 2024-06-17
11:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kp 430/24 2024-06-04
09:20
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 37/24 2024-06-12
09:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka,Jaszczuk Grażyna,Troć Karol
II K 129/24 2024-05-28
13:30
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1481/22 2024-06-04
13:30
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
IV U 215/24 2024-06-05
12:15
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 165/19 2024-06-20
13:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Kow 604/24 2024-06-06
10:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV U 770/23 2024-05-28
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 218/24 2024-06-06
13:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Pen 57/24 2024-05-29
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 238/24 2024-05-29
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 633/18 2024-06-07
10:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1075/22 2024-06-18
09:35
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1807/23 2024-06-05
14:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Krzemińska Hanna
I Ns 37/24 2024-05-29
11:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 674/23 2024-06-07
12:00
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kz 133/24 2024-06-20
09:30
- II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka zmieniono termin posiedzenia
V Ca 114/24 2024-06-19
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
IV Pa 7/24 2024-06-13
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kow 584/24 2024-06-13
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
IV U 212/24 2024-06-03
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 637/23 2024-06-05
08:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 958/23 2024-06-04
12:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 199/24 2024-06-10
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 328/22 2024-06-07
13:30
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 354/24 2024-06-04
11:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 180/24 2024-06-03
11:00
II II Wydział Karny Troć Karol
II K 50/23 2024-06-05
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Kow 605/24 2024-06-04
08:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II Ka 314/24 2024-05-27
12:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
IV Pa 11/24 2024-05-28
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 462/24 2024-06-04
10:50
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 211/22 2024-06-14
11:10
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
V Ca 391/23 2024-05-29
08:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II Ka 287/24 2024-05-28
11:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Kowalska Agata,Mądry Paweł
II K 312/24 2024-06-20
10:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kzw 45/24 2024-05-27
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 215/24 2024-06-11
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 434/24 2024-06-04
10:10
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1789/23 2024-06-20
08:55
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 929/23 2024-06-10
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1489/22 2024-06-21
12:00
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 547/23 2024-06-20
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 228/24 2024-06-14
10:15
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 874/23 2024-06-21
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 416/21 2024-06-13
08:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 400/22 2024-06-19
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
II K 219/24 2024-06-14
13:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 464/24 2024-06-04
11:20
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 342/21 2024-05-27
13:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Ca 266/24 2024-06-04
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 1937/23 2024-06-14
14:20
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ko2 88/24 2024-06-12
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 52/23 2024-05-31
09:30
10 II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I Ns 1/24 2024-06-12
09:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 62/23 2024-05-29
10:00
III II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita odwołana
II Kz 167/24 2024-06-06
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 460/17 2024-06-07
10:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 2223/23 2024-05-27
13:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II Ka 296/24 2024-06-17
11:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 1713/23 2024-06-17
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
I C 1049/22 2024-06-04
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
V Ca 293/24 2024-06-11
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
IV Pa 1/24 2024-06-17
09:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 448/23 2024-06-06
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 244/24 2024-06-14
13:45
I II Wydział Karny Troć Karol
IV U 683/23 2024-06-10
11:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 442/24 2024-06-10
11:10
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I Ns 8/23 2024-06-12
14:40
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 82/19 2024-06-04
09:30
III/II II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1604/23 2024-05-28
11:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
V Ca 67/23 2024-06-05
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 951/22 2024-05-27
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 1816/23 2024-06-21
13:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II K 25/24 2024-06-11
09:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1306/22 2024-05-27
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Ca 130/24 2024-06-11
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 185/24 2024-06-21
11:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 228/24 2024-06-12
10:15
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
IV Ua 7/24 2024-06-20
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 295/24 2024-05-29
10:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ko 88/24 2024-06-12
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 934/23 2024-05-29
14:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
II K 14/24 2024-06-11
09:30
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 2168/23 2024-06-07
08:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Derkacz Alicja,Remiszewska Krystyna
V Ca 198/24 2024-06-19
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II Ka 270/24 2024-06-20
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka zmieniono termin rozprawy
V Ca 620/23 2024-06-05
14:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
V Ca 1009/23 2024-05-29
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 1675/23 2024-06-21
12:00
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
IV U 841/21 2024-06-19
11:10
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Ko 163/23 2024-05-29
13:00
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kow 274/24 2024-06-06
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1667/23 2024-06-10
12:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 224/24 2024-06-14
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
V Ca 181/24 2024-06-12
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II Ko 165/24 2024-06-12
10:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 43/24 2024-05-28
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz
II K 267/24 2024-06-04
13:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ko 158/24 2024-05-28
10:30
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 460/24 2024-06-04
11:10
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I Ns 56/24 2024-06-12
11:10
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 254/23 2024-05-29
15:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II Kp 455/24 2024-06-07
10:15
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1887/23 2024-06-03
12:00
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II K 82/20 2024-06-03
10:00
10 SR II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1618/22 2024-06-14
08:30
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
V Ca 174/24 2024-05-28
12:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
IV Pa 23/23 2024-05-28
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 873/23 2024-06-20
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 754/23 2024-06-10
12:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 830/22 2024-06-04
13:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1440/23 2024-06-03
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
V Ca 241/24 2024-06-13
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał zarządzenie
II K 208/24 2024-06-06
09:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Kowalska Agata,Uszyńska Sylwia Olimpia
II K 163/24 2024-06-14
13:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I Ns 11/24 2024-05-29
12:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II Ko 87/24 2024-06-06
10:00
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Kp 466/24 2024-06-12
09:00
- II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1556/23 2024-06-03
10:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
I C 1961/23 2024-05-27
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
I C 280/23 2024-06-05
10:00
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Krzemińska Hanna
II Ka 145/24 2024-06-04
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 459/24 2024-06-07
10:40
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kzw 128/24 2024-06-04
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kzw 138/24 2024-06-18
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV Ua 23/23 2024-06-17
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 1030/23 2024-05-28
08:20
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II Ko 159/24 2024-05-28
11:30
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1678/23 2024-06-12
10:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 1043/23 2024-05-27
12:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina
II K 647/23 2024-06-19
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1311/22 2024-06-10
14:50
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 585/23 2024-06-04
14:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 27/23 2024-05-27
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 231/24 2024-06-10
12:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1368/23 2024-05-29
10:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
I C 2294/23 2024-06-18
10:30
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 903/24 2024-06-19
11:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
II Ka 346/24 2024-06-21
13:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
I Ns 36/24 2024-05-29
14:20
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II Kow 676/24 2024-06-04
09:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II K 38/24 2024-06-06
13:15
II II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
I C 962/22 2024-06-13
15:00
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
I C 2258/23 2024-06-06
12:15
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 306/24 2024-06-10
13:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1460/23 2024-06-10
14:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 573/23 2024-06-18
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 997/23 2024-05-29
11:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Wojtczuk Elżbieta
II K 929/23 2024-06-10
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II K 883/23 2024-06-11
13:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 873/23 2024-06-20
12:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1738/23 2024-06-19
12:15
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
II Kow 648/24 2024-05-29
10:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1292/23 2024-06-20
08:50
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II K 31/24 2024-05-28
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 856/23 2024-06-21
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 635/23 2024-05-28
14:10
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
V Ca 65/24 2024-06-11
12:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Kow 630/24 2024-06-05
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kp 426/24 2024-06-04
08:40
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 244/24 2024-06-14
13:45
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 791/23 2024-06-03
13:15
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Ka 201/24 2024-06-06
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko 161/24 2024-05-28
13:00
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kp 436/24 2024-06-04
10:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 295/24 2024-05-29
10:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata
IV U 232/24 2024-06-10
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
V Ca 262/23 2024-05-28
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Ka 326/24 2024-05-27
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 259/24 2024-05-28
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV U 457/23 2024-06-06
12:15
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 30/06 2024-05-27
09:00
VI II Wydział Karny Uszyńska Sylwia Olimpia
II Ka 327/24 2024-05-27
13:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ko 167/24 2024-06-06
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II K 272/24 2024-05-28
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II K 545/23 2024-05-28
12:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 907/22 2024-06-14
08:00
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 239/24 2024-05-29
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1369/23 2024-06-14
13:00
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ko 179/24 2024-06-06
12:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
V Cz 62/24 2024-06-11
00:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 317/24 2024-06-18
12:15
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Kz 171/24 2024-06-13
09:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 214/23 2024-05-29
09:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 866/22 2024-06-10
11:00
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kzw 133/24 2024-06-11
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
IV Pa 12/24 2024-05-28
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
IV U 194/23 2024-06-04
11:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II K 253/24 2024-06-11
09:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 299/24 2024-06-21
10:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 403/24 2024-06-17
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 786/23 2024-06-06
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Ca 95/24 2024-06-04
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
II K 270/24 2024-06-20
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka zmieniono termin rozprawy
I Ns 271/23 2024-05-29
10:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II Ka 263/24 2024-06-21
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
I C 530/19 2024-06-14
11:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
I C 2323/23 2024-06-20
10:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I Ns 52/24 2024-05-29
09:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II Ko 173/24 2024-06-18
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1768/21 2024-05-28
13:40
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 861/21 2024-06-04
11:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ka 291/24 2024-06-17
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
V Ca 92/24 2024-05-27
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 316/24 2024-06-21
11:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II Ko 133/24 2024-06-20
09:30
- II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka zmieniono termin posiedzenia
II K 22/24 2024-06-04
14:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 248/24 2024-06-17
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 281/24 2024-06-10
12:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kow 101/24 2024-05-29
09:40
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
IV U 390/23 2024-06-06
09:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II Ka 265/24 2024-06-04
12:45
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1894/22 2024-06-07
15:10
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 291/24 2024-06-17
09:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 556/24 2024-05-29
11:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
IV Pa 5/24 2024-06-13
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 453/23 2024-06-11
11:00
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
IV U 745/22 2024-06-06
09:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
V Ca 138/24 2024-05-27
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 229/24 2024-06-06
13:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1695/23 2024-06-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II K 246/24 2024-05-29
12:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I C 1512/21 2024-06-13
12:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 20/24 2024-06-05
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II K 347/24 2024-06-21
12:45
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
II K 95/23 2024-05-29
09:30
III II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 240/24 2024-06-10
13:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 299/24 2024-06-21
10:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 57/24 2024-06-20
11:45
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I Ns 110/24 2024-06-03
09:00
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 490/23 2024-06-11
12:50
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II K 891/23 2024-06-11
14:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
IV U 173/24 2024-06-03
10:40
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1368/22 2024-06-18
11:20
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 175/22 2024-06-20
15:30
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Ka 206/24 2024-06-10
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II Kz 177/24 2024-06-12
11:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
IV U 469/23 2024-06-06
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna odwołano termin rozprawy
IV Ua 13/24 2024-06-20
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
I C 1993/23 2024-06-04
09:00
X I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Ka 261/24 2024-06-20
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 460/24 2024-05-28
12:30
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II Kp 454/24 2024-06-07
10:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
V Ca 859/23 2024-05-27
08:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
I C 1677/23 2024-05-27
15:00
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
V Ca 847/23 2024-06-13
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 2004/23 2024-06-14
13:10
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 335/24 2024-06-19
11:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 214/24 2024-06-14
09:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 60/22 2024-06-14
08:20
VIII I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Ka 283/24 2024-06-11
11:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 456/24 2024-06-07
10:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 1840/23 2024-06-07
09:00
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Derkacz Alicja,Remiszewska Krystyna
II K 197/24 2024-06-06
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 601/21 2024-06-05
08:30
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV U 511/23 2024-06-11
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 300/24 2024-06-20
13:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 18/24 2024-06-11
11:00
VI II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 306/23 2024-06-05
08:30
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Krzemińska Hanna
II Ka 330/24 2024-06-17
13:00
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 74/24 2024-06-10
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II K 257/24 2024-06-17
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kp 461/24 2024-06-04
11:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kop 21/24 2024-05-28
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ka 656/23 2024-06-21
09:15
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 759/23 2024-06-19
08:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 1651/23 2024-05-28
08:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 1563/23 2024-06-10
15:00
- I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II Kp 428/24 2024-06-04
09:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
I C 1558/23 2024-06-18
11:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I Ns 72/24 2024-05-29
14:45
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II Ka 333/24 2024-06-17
10:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 312/24 2024-06-20
10:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 354/24 2024-06-04
11:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Ka 258/24 2024-06-21
14:15
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 293/24 2024-06-17
10:15
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Kow 548/24 2024-05-29
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 248/24 2024-06-17
12:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ka 149/24 2024-06-04
09:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 286/23 2024-06-07
11:20
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kow 623/24 2024-06-06
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 892/23 2024-06-04
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
IV U 181/24 2024-06-03
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I C 1618/23 2024-06-13
08:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
II Kzw 113/24 2024-05-27
10:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kzw 132/24 2024-06-11
09:15
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Ka 304/24 2024-06-17
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
V Ca 225/24 2024-06-13
11:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
I C 1064/23 2024-06-07
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II K 352/24 2024-06-21
14:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz,Troć Karol
I Ns 144/24 2024-05-29
08:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II K 304/24 2024-06-17
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
IV Pa 6/24 2024-05-28
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 268/24 2024-06-10
09:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1827/23 2024-06-05
12:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna
IV Pa 18/24 2024-06-13
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
V Ca 98/24 2024-06-12
08:30
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Chomiuk Małgorzata
II K 325/24 2024-06-11
09:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata
I Ns 150/24 2024-05-29
11:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 2086/23 2024-06-17
11:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
II Kz 173/24 2024-06-18
10:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1790/22 2024-06-18
10:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1576/22 2024-06-12
12:40
IV I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 82/24 2024-06-12
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 924/23 2024-05-27
11:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Groszkowska Grażyna,Skolimowska Janina odwołano termin
II Ka 200/24 2024-06-14
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1594/23 2024-06-21
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ko2 90/24 2024-06-12
10:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1638/23 2024-05-28
10:20
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 197/24 2024-06-06
08:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1143/22 2024-05-29
14:15
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II Kz 180/24 2024-06-03
11:00
II II Wydział Karny Troć Karol
II Kp 412/24 2024-06-10
08:30
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kzw 142/24 2024-06-11
08:45
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
I C 824/23 2024-06-10
09:30
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Skowrońska-Rauba Janina,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
I C 1723/23 2024-06-19
13:00
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
I C 357/24 2024-06-12
13:45
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
V Ca 193/24 2024-06-11
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II Pen 61/24 2024-05-29
09:10
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Kow 468/24 2024-06-04
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
II Kp 465/24 2024-06-04
11:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 153/23 2024-06-04
10:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Kz 160/24 2024-05-28
12:00
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 884/23 2024-06-06
08:30
X I Wydział Cywilny Wielądek Aneta,Czyż Grażyna,Obidzińska-Stefaniuk Anna
II Kop 15/24 2024-06-04
13:45
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 715/19 2024-05-28
14:15
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 1025/20 2024-05-29
09:15
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II Ka 224/24 2024-06-14
09:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 176/24 2024-05-28
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 299/19 2024-05-29
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II Kz 376/23 2024-06-12
10:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II K 326/24 2024-05-27
09:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II K 57/20 2024-05-27
09:00
I II Wydział Karny Kowalczyk - Makuła Anita zmieniono termin posiedzenia
II K 368/24 2024-06-19
13:30
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
I C 99/18 2024-06-14
09:00
V I Wydział Cywilny Chomiuk Małgorzata
II Kow 426/24 2024-06-11
08:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Leszczyński Mirosław
II K 269/24 2024-05-28
13:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Ka 202/24 2024-06-11
08:30
I II Wydział Karny Mądry Paweł
I C 49/23 2024-06-14
10:10
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
IV U 115/24 2024-06-19
10:00
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II K 145/24 2024-06-04
10:30
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kop 20/24 2024-06-07
11:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II Kow 438/24 2024-05-29
09:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
II Ka 194/24 2024-06-04
08:30
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1837/22 2024-05-27
08:30
VIII I Wydział Cywilny Wielądek Aneta
II K 176/24 2024-05-28
08:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
I C 5/24 2024-06-17
11:20
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
I C 1046/22 2024-06-18
13:05
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I C 1890/23 2024-06-18
12:55
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ko 22/24 2024-06-20
09:00
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
I C 700/23 2024-06-11
13:50
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 525/21 2024-06-07
08:30
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
I C 1525/23 2024-06-13
15:00
VIII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 1397/21 2024-06-11
15:00
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Ka 281/24 2024-06-10
12:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I C 1877/21 2024-06-06
15:20
- I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej
II Kow 598/24 2024-06-06
09:20
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
I C 1468/23 2024-06-18
09:00
IX I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
II K 334/24 2024-06-19
10:15
II II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna
II Ko2 82/24 2024-06-17
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech,Wasilewska Elżbieta,Szołucha-Mikonowicz Walentyna
II K 898/23 2024-06-17
13:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 209/23 2024-06-12
08:40
VIII I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kzw 118/24 2024-05-27
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 2228/23 2024-06-12
13:00
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II Kp 429/24 2024-06-04
09:10
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kp 427/24 2024-06-04
08:50
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 114/23 2024-06-04
09:00
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Furmanek - Śnitko Joanna
II Ka 352/24 2024-06-21
14:45
I II Wydział Karny Jaszczuk Grażyna,Półtorak Dariusz,Troć Karol
V Ca 60/23 2024-05-28
13:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
II K 856/23 2024-06-21
12:30
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 321/24 2024-06-11
12:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kow 608/24 2024-06-04
11:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Manowiec Marek
V Ca 934/23 2024-06-06
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
V Ca 135/24 2024-05-29
15:00
- V Wydział Cywilny Odwoławczy Przeworski Michał
II Ko 16/24 2024-06-17
09:30
III II Wydział Karny Kowalska Agata,Michalak Wojciech,Wyrębek Bożena,Kulicki Łukasz,Cabaj Marzena Joanna
I C 1733/23 2024-06-12
08:30
IV I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
II K 258/24 2024-06-21
14:15
I II Wydział Karny Troć Karol
II K 223/24 2024-06-14
12:00
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ko 181/24 2024-06-18
10:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kz 140/24 2024-05-28
12:15
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II K 201/24 2024-06-06
09:30
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Kzw 134/24 2024-06-17
10:00
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 1560/23 2024-05-28
09:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 1248/23 2024-06-05
12:20
VIII I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Kaślikowska-Olszyna Ewa,Krzemińska Hanna
II K 283/24 2024-06-11
11:15
II II Wydział Karny Kowalska Agata
II Kp 433/24 2024-06-04
10:00
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Ko 140/24 2024-05-28
12:15
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 133/24 2024-06-17
09:40
X I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta,Skolimowska Janina,Groszkowska Grażyna
I C 212/24 2024-06-18
12:20
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
II Kz 185/24 2024-05-28
13:45
II/I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 230/24 2024-06-14
11:45
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1694/22 2024-06-04
11:40
IX I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
IV Pa 8/24 2024-05-28
10:30
IV IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zalasiński Jerzy
II K 242/24 2024-06-14
10:30
I II Wydział Karny Troć Karol
IV Pa 35/23 2024-06-13
00:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
I Ns 24/24 2024-05-29
08:30
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
II K 300/24 2024-06-20
13:15
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 209/23 2024-06-18
08:40
X I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna
I C 338/23 2024-06-18
14:30
VII I Wydział Cywilny Troć Agnieszka
I C 994/23 2024-06-11
08:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
II Ka 223/24 2024-06-14
12:00
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 159/23 2024-06-20
14:00
IX I Wydział Cywilny Troć Agnieszka,Kozioł Katarzyna,Szczepańska Jadwiga Agnieszka
II K 263/24 2024-06-21
10:00
II II Wydział Karny Kowalska Agata,Półtorak Dariusz,Mądry Paweł
I C 667/21 2024-06-12
11:10
IV I Wydział Cywilny Nowacka Elżbieta
V Ca 72/24 2024-05-29
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
II Ka 199/24 2024-06-10
08:30
I II Wydział Karny Troć Karol
I C 1247/20 2024-06-12
08:30
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
II Ko 171/24 2024-06-13
09:00
I II Wydział Karny Półtorak Dariusz
II Kzw 81/24 2024-05-27
09:30
XI II Wydział Karny Sekcja ds. Penitencjarnych Krajewska-Sińczuk Mariola
I C 92/24 2024-06-12
14:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta
V Ca 28/24 2024-05-28
10:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pawlukowska Iwona
V Ca 129/24 2024-05-28
11:30
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Hryciuk Jolanta
I C 906/23 2024-06-07
12:30
IX I Wydział Cywilny Warsz Jolanta,Derkacz Alicja,Remiszewska Krystyna
II Ka 883/23 2024-06-11
13:00
I II Wydział Karny Mądry Paweł
II Ko 90/24 2024-06-12
10:30
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ka 329/24 2024-06-17
11:30
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 195/23 2024-06-12
09:50
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
I Ns 64/23 2024-06-12
12:30
VIII I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
V Ca 101/24 2024-06-19
09:00
V V Wydział Cywilny Odwoławczy Pasikowska Agnieszka
I C 2006/23 2024-06-19
11:45
IX I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Wołosz Marzena Renata,Kosieradzka Teresa Ewa
II Kp 425/24 2024-06-04
08:30
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
II Kz 181/24 2024-06-18
10:45
I II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
II Ko2 63/24 2024-06-11
14:30
- II Wydział Karny Kowalska Agata,Karłowicz Agnieszka,Mądry Paweł
II Kp 432/24 2024-06-04
09:50
III II Wydział Karny Michalak Wojciech
IV U 7/24 2024-06-05
11:30
VII IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Antoniak Katarzyna
II Kp 443/24 2024-06-10
11:20
VI II Wydział Karny Przychodzka - Kasperska Ewa
II K 656/23 2024-06-21
09:15
I II Wydział Karny Troć Karol
II Ka 217/24 2024-06-14
13:00
II II Wydział Karny Karłowicz Agnieszka
I C 1634/22 2024-06-14
11:35
X I Wydział Cywilny Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka,Aleksiejewicz Ewa,Wielądek-Okrzeja Marzenna
II Ka 307/24 2024-06-10
14:15
II II Wydział Karny Półtorak Dariusz
I Ns 104/24 2024-05-29
11:00
- I Wydział Cywilny Pawlik-Borkowska Joanna wysłuchanie
I C 1417/23 2024-06-20
14:00
VIII I Wydział Cywilny Kirsch Andrzej,Krup Regina,Wyczółkowska Małgorzata
I C 500/24 2024-06-12
12:40
X I Wydział Cywilny Kraśnik - Mazurek Joanna,Rauba-Pietruczuk Malwina,Wołosz Marzena Renata
do góry